Milan nedělá

Duben 30th, 2008

Chilli Menu: Reportáže Komentáře: 9

Voňavé jaro mému psaní a vysedávání u klávesnice vůbec nepřeje. Emaily zůstávají neodeslány, články nenapsány a jsou z nich „domácí resty“. Také mám resty „venkovní“ a ty najdu při každé návštěvě své zahrady.

Gordon v Brně!

Duben 25th, 2008

Chilli Menu: Žhavý problém Komentáře: 10

"Další michelinskou hvězdu získám v Brně," řekl sebevědomě Gordon Ramsey v prohlášení pro tiskové agentury. Dnes večer je očekáván na brněnském letišti v Tuřanech. V Praze mu to nevyšlo, zazáří v Brně?  

Brownies vítězí!

Duben 22nd, 2008

Chilli Menu: Recepty nejen na neděli Komentáře: 14

Blondýnky nebo brunetky? Tento zásadní mužský problém je u nás doma dávno vyřešen, ale občas pro klid duše vědecky experimentujeme. Naposledy minulý pátek.

V tempu Allegro

Duben 18th, 2008

Chilli Menu: Psáno jinam Komentáře nejsou povoleny

Zářivá michelinská hvězda dopadla do centra Prahy. Do Allegra, restaurace hotelu Four Seasons, na hrdou hruď šéfkuchaře Andrea Accordiho. Nenechávám si ujít příležitost ochutnat hvězdné menu.

2. espresso maraton – v Brně

Duben 14th, 2008

Chilli Menu: Reportáže Komentáře: 77

Jaké si v českých kavárnách můžeme objednat espresso? A v jakém stavu nám ho přinesou? Tyto otázky si klademe všichni, ale pan Cuketka o tom přestal jen donekonečna mluvit, dal dohromady několik lidí a vyrazil před časem do ulic Prahy najít odpovědi.

Nafouknuté Princesky

Duben 11th, 2008

Chilli Menu: Recepty nejen na neděli Komentáře: 10

Jsem posedlá krémovými polévkami. Možná proto, že v období přechodu na zeleninovou stravu mých dětí byl ponorný mixer permanentně ve stavu pohotovosti. A to bylo nedávno. Jenže hutné polévky chutnají u nás doma dokonce i psovi.

O krála slováckéj klobásky

Duben 7th, 2008

Chilli Menu: Nenechte si ujít Komentáře: 19

Kdybych měla ve své tašce v sobotu 5. dubna celou náruč chilli papriček, rozdávala bych je z čiré radosti na potkání ve Velké nad Veličkou, kam jsme se přijeli podívat, jak vypadá Král slováckéj klobásky.

Kafírna v Trutnově – v malém šálku kolem světa

Duben 2nd, 2008

Chilli Menu: Jdeme nakupovat Komentáře: 15

Kafírna v Trutnově vám poskytne voňavý kofeinový výlet po plantážích kolem celého světa…