Kdo to je?

Kdo je ChilliJulie?

Poděs, dobrá kamarádka, plavkyně, běžkyně, foodblogerka a publicistka. Má dvě děti, dům v Brně, mlýn na Vysočině, atelier, málo času a pořád plno nápadů. V kabelce běžně nosí notebook, foťák a maso od řezníka. Na blog píše z přetlaku a sobě pro radost. Když se jí nechce, tak to tady vázne.

Pracovala jako editorka v redakci brněnské MF DNES a psala recenze kaváren a restaurací. Od autonehody je na volné noze. Momentálně má externí kotvu v Economii a píše pro Hospodářské noviny recenze restaurací a témata o jídle. Pečuje o texty pro Letuška.cz, píše články, starala se o sociální sítě brněnskému Restaurantu Pavillon. Stránky, které si právě prohlížíte, vznikly na konci ledna 2008.

Nikdy neříkejte, že má mlýn jako ve filmu Na samotě u lesa

Od léta 2012 jí radost dělá péče o zahradu na historickém mlýně, který koupila s manželem Vilémem. Vypálila vlastní první slivovici, zasadila slivoně, hrušně a založila květinové a zeleninové záhony. Chtěla by mlýn zvelebit, vařit svým hostům a starat se o džungli kolem. Ale to se uvidí. Jasně, je to magor a má pořád plno nápadů…

 

Napsat komentář