Kde mlsáte pralinky?

02.05.09

Chilli Menu: Minutky

Já v čokoládovně Minach na Poštovské. Nejlepší jsou chilli a čajové. A také ve Zdravém restaurantu na Lidické. Tam vyjdou hříchy a deka navíc trochu levněji. Favorit na medaili je ten světlej oválek vepředu ;)

pralinky1.jpg

Komentáře: 2 “Kde mlsáte pralinky?”

  1. aida

    My se do Minachu chodíme (teda dcera, já už na to nemám ty proporce, že jo) válet na té pohovce nahoře. ;-) A na čokoládové fondue, a na čokoládu s chilli, atd. Je to fajn podnik. Zvlášť, když Tě odpoledne obslouží paní, která pak večer vedle hraje. A pak (ještě později večer) s ní posedíš a pokecáš naproti u Romana. ;-)

  2. Adina

    Hm,pralinky.Zcela jasně si vybavuji….
    Každé pondělí dobrovolná cesta s firemní poštou na Poštovskou.Proč asi?Až vypluji z poštovního úřadu, zamířím rovnou naproti do Minach.Kávové, čajové a i ty ostatní na mě totiž mrkají, už když jdu nejprve do dveří naproti.V létě mají skvělou OPRAVDU čokoládovou zmrzlinu.Když jsem chystala svoje loučení se svobodou, nechala jsem pozvaným kamarádkám jako poděkování, že to zapily se mnou, udělat rozkošné čokoládově hnědé krabičky zapečetěné fialovou stužkou plné hebkých pralinek.Takže, když se řeknou pralinky, vybaví se mi banda skvělých kamarádek, víno z Bořetic,čokoládový dort, Sex ve městě a babinec do 5:45 do rána…a Minach.

Co si myslíte vy?

Vždy čerstvé komentáře