Křišťálová Lupa 2009

Křišťálová Lupa je opět zde. A naše foodblogerská banda má v anketě šťavnatého zástupce.

Čtvrtý ročník čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu hledá a oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2009. Martin Kuciel je nominován jako Osobnost roku a jeho blog Cuketka.cz bojuje o místo na bedně ve čtenářské anketě. Dnes ráno to vypuklo.

Co můžete udělat vy

V kategorii Osobnost roku nic. Jen držet palce. O vítězi rozhodne porota. Ale můžete se kochat. Jestli to Kucik vyhraje, bude ofiko chlápkem, který dokázal svým působením přitáhnout největší pozitivní pozornost k českému internetu. Sakra, ten bude nafoukanej…

Hlasujte!

Naše hřiště je tady. Blog Cuketka.cz je nominován v kategorii Uživatelská média. Co to je? Taky jsem se musela pídit: Konkrétní mediální projekty vznikající aktivitou uživatelů, která není institucionali­zovaná pod hlavičkou vydavatelských domů – fanouškovské weby, osobní stránky, blogy apod. Institucionalizovanej to von teda néni.

Opuntíkujte svou virtuální lásku a žrouta pracovního času ve formuláři ZDE. Hlasovat se dá z každé IP adresy pouze jednou. Buď navštívíte celou rodinu a kamarády a zaškrtáte to z jejich počítače nebo za sebe pošlete jen jeden hlas. Rozmýšlet a hlasovat se dá do 25. října 2009.

Co udělám já? Mě nadchla nominace mého taťky idnes.cz (Média všeobecná), tak jedno kolečko patří k nám do redakce. Další fajfka putuje panu Cuketkovi z lásky a věrnosti (Média uživatelská). A jednou podpořím skvělý a inspirační svět blbin Fler.cz. Ostatní ještě nevím.

Přidejte si ikonku na svůj web

Už jsem to tady hulákala loni. Mně se to vyhlašování tak líbí, že Křišťálovou Lupu podpořím po celou dobu hlasování. Až do 25. října bude tady v Minutkách viset ikonka, pod kterou se dá prokliknout na formulář. Beru to jako fandění své foodblogerské partě a podporu celému internetovému hemžení. Stáhnout ikonky si můžete TADY.

Prostřednictvím Cuketky se totiž ke čtenářům dostávají informace o všem, co se kde v oboru šustne a často si tam chytrosti, novinky i tipy chodím sosat. Martin to prostě ví první. Navíc v pravidelných drbacích Odrobinkách se téměř před dvěma lety objevil i blog, který právě čtete a nahnal sem nové čtenáře. Zůstávám věrnou fanynkou, i když už jsem samostatná blogerská holka.

Co tomu říká Pan Cuketka aneb tři otázky mailem

Jaký má pro tebe smysl Křišťálová Lupa?

Křišťálová Lupa je fajn a projektu fandím. Vnímám to jako podporu novým nebo menším projektům, o kterých se jinak nepíše. Je dobré zjistit, že domácí internet není úplně zabitej a že se něco děje.
Chceš být raději osobností českého internetu nebo vítězství přeješ Cuketce.cz?

Přeju to hlavně Cuketě! Blog totiž netvořím jen já, ale všichni čtenáři, kteří jej čtou a přispívají svými komentáři nebo do fóra. Já to jen popostrkuju dopředu. Z nominace na osobnost jsem vyjevenej a nechápu… 🙂
Já bych měla trochu potíže podporovat samu sebe. Vnímáš to stejně?
Ze začátku jsem to zkoušel, ale ovoce to stejně nepřineslo. V nynějším ročníku, kdy už prestiž Lupy stoupá, dělají autotlačenku skoro všichni. Včetně těch největších. Vyvolává to pak pěknou řetězovku. Myslím si, že je to v pořádku. Podporu hlasování pro vlastní projekt podporuje i samotná KL. Dodává „štýlový banery“. Sám se na to letos asi aktivně vyprtnu. Uvidíme, jak moc to bude hrotit konkurence 😉

Ještě jednou: banery jsou TADY a hlasovat se dá TUDY

1 komentář: „Křišťálová Lupa 2009

Napsat komentář