Latte Art Jam – Globe Praha

Nechte se zlákat a pojďte do kavárny Globe v Praze fandit dobré kávě!

Káva pejskům

Co vás čeká? Špičkový latte art a dobré espresso jak má být! Na vlastní oči a uši nebo na velkoplošné obrazovce. Organizátoři z pražírny La Bohéme Café v Kunraticích slibují nejlepší baristy z celé republiky, dobrou hudbu a skvělou zábavu! Soutěžní nápoje bude možné si vydražit a vlastnoručně ochutnat. Výtěžek z akce putuje na dobročiné účely. Haf! Také přijdou staré známé foodblogerské firmy…Můžete ochutnat čerstvě pražené vzorky exotických káv, třeba Kopi Luwak – dáreček od cibetek. Nebo si dáte pivo, no.

 

Abyste nezabloudili: Kavárna GLOBE v ulici Pštrossova 6 na Praze 1. 18. září 2008. Začátek v 18 hodin.

Držte si místo: A protože kavárna je sice prostorná, ale neradi se mačkáme, nezapomeňte svoji návštěvu potvrdit na tucek(zavináč)labohemecafe.cz

PS: A já se těším na překapávanou kávu 😉

14 komentářů: „Latte Art Jam – Globe Praha

 1. Globe měl už před lety šikovné majitele, kteří rádi zkoušeli nové věci. Komu vlastně patří teď?

 2. rád přijdu – pokud nebudu v PL 🙂 ale tím pádem nevím, jestli se teď rezervovat nebo ne…

 3. svědek: Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že majitelé jsou Američani? Globe je každopádně moc zajímavá kavárna. Jak už jsem psala, jako jedna z mála má překapávanou kávu, což mi dělá radost. A jejich espresso se umístilo na bezkonkurenčně prvním místě v našem espresso maratonu. Ale zase vysoké ceny…

  Kanibale: Dej vědět…

  AdaMM: Jestli budeš v Prahe, určitě se potkáme a těším se!

 4. Julie: spíš to vidím černě, je to čtvrtek a já budu po dovolené, volno vycamrané… rozhodně nic neslíbím, ať nejsem za trubku. Cuketka má milion návštěv… zrovna tam slavíme 😀

 5. Už jsem myslela, že to Cukeena nestihne, psala jsem mu do vlaku, že to za chvíli padne….A STIHL!!! Milion je hezké číslo GRATULIERE!!!

 6. Nevím, kam tenhle příspěvek dát, aby nezapadl, ale je to tu o kávě, tak snad ano. Julča se nepochlubila, ale dneska byla za hvězdu: http://zpravy.idnes.cz/on-line-rozhovor-o-tajemstvi-kavy-s-julii-kalodovou-fya-/odpovedi.asp?t=KALODOVA
  Přišla jsem na to úplně náhodou, při cestě do Prahy, díky novinám, které nám tam rozdávali.
  Julčo: na ty sobotní reporty se těším (jak by řekl jeden známý – jsem celá zajímavá), MF odebírám právě jen v tu sobotu.

 7. aida a Jarda LBC: Mám z toho velkou radost. Brněnské kavárny jsou moje srdcovka a stojí za to o nich psát. Je opravdu o čem. Jsem ráda, že v MF DNES bude pro malé recenze prostor. Ať už to píše kdokoli. A ten včerejší on-line rozhovor byl takový malý úvod.
  Teď se znovu otevírá Cafe Savoy na Jakubském náměstí, moc se těším jaká bude káva, nabídka, ceny…Funkcionalistická Era na Zemědělské, i když tam se prý neví, jestli nakonec prostor pro kavárnu využit bude. Někdo má nějaké informace?

  Česká televize natáčí hodinový dokument o historii i současnosti brněnských kaváren, nyní se vše dokončuje a bude možné pořad shlédnout v rámci „večera na téma…“ Zjistím, kdy to bude na dvojce.

 8. Dnes jsem si konečně do práce dotáhnul french press. Tímto se loučím s pixličkou Nescafé! Mívali jsme tu PODy od Lucafé, ale už jsou pryč.

 9. gratulace ….. my včera koupili Jambo French press … ten litrovej byl malej 😀

 10. Jardo, vy už fungujete? A už i děkujete? Vy jste fakt na kofeinovej pohon :)) Právě stahuju milion fotek a furt tady všem líčím, jaký to bylo…zdravím všechny, jdu si dát kafe, nějak mi chybí :))

 11. my fungujem uz od 7: 00 od rána , akorát každej jinak a jiným směrem … ladíme formu zitra další akcička …. 😀

Napsat komentář