Pošli heslo na eftýpko!

01.08.09

Chilli Menu: Zápisky

A hned! Spěchám.

Bliká mi tuhle večer ve Skypu můj osobní Grafik od Surgeryminorů.

„Ty to nemáš v mailu?“ Bliká on. „Určitě, mám to uložené, „ lžu já a hrabu v šanonech. Hledám růžovou pomačkanou složku se všemi tajnými hesly. Znám se, občas se mi maily zakutálí do počítačového muzea a raději si všechno tisknu na papír. Hrabu a trochu se děsím, čím mě zase omráčí.

Už jsem v záhlaví své wordpressové šablony rozkvétala mezi květinami, schovávala se za rozpustilými balonky i vyčuhovala za slovem PÁÁÁLÍÍÍ. Všechny grafické podoby mi Mistr ušil sám. Bez konzultace, zkoušení či mnou navrhovaného zabírání. Stejně jako teď. Koukala jsem na tu pohodu s bagetou trochu vyjeveně. Jen tak ze cviku (a stejně marně) jsem protestovala proti neobvyklé podobě písmena „jé“, abych nakonec s letní plážovou podobou svého virtuálního kulinářského zápisníku opět spokojeně souhlasila. Tak takovýhle fajn kamarády já mám.

Všem, kterým to hlodá: ty nohy opravdu nejsou moje. To růžové lehátko možná…

Komentáře: 6 “Pošli heslo na eftýpko!”

 1. Bali

  Jééé, plážová bageta se mi moc líbí.
  Takového kamaráda odborníka ti docela závidím.
  Taky bychom potřebovaly píchnout s webem a udělat nové stránky, ale žádného specialistu neznáme :-(

 2. Lukas

  Milá Julie, Velmi děkuji za pochvalu :) Jsem rád, že se líbí, snad se bude líbit i čtenářům :) Zdravím všechny čtenáře Chilli Julie, přeji Všem krásný zbytek léta!

 3. ChilliJulie

  Díky Bali, já si ho chovám v bavlnce ;) )
  Lukas :*

 4. Lukas

  Ooooo … pusa hmmm :) Nic méně Surgery Minor = Malá chirurgie … přesněji Malá grafická chirurgie Lukáše Brežáka :) operujeme všechny, kdo potřebují první grafickou pomoc :) i bez pojištění! Avšak bereme poplatek a ne vždy jen 30,- :)

 5. Kanibal

  Chilli Tulie jsem si ani nevšiml ;)

 6. ChilliJulie

  Tak to jsem ráda. Mně se to moc líbí…

Co si myslíte vy?

Vždy čerstvé komentáře