Pošli heslo na eftýpko!

A hned! Spěchám.

Bliká mi tuhle večer ve Skypu můj osobní Grafik od Surgeryminorů.

„Ty to nemáš v mailu?“ Bliká on. „Určitě, mám to uložené, „ lžu já a hrabu v šanonech. Hledám růžovou pomačkanou složku se všemi tajnými hesly. Znám se, občas se mi maily zakutálí do počítačového muzea a raději si všechno tisknu na papír. Hrabu a trochu se děsím, čím mě zase omráčí.

Už jsem v záhlaví své wordpressové šablony rozkvétala mezi květinami, schovávala se za rozpustilými balonky i vyčuhovala za slovem PÁÁÁLÍÍÍ. Všechny grafické podoby mi Mistr ušil sám. Bez konzultace, zkoušení či mnou navrhovaného zabírání. Stejně jako teď. Koukala jsem na tu pohodu s bagetou trochu vyjeveně. Jen tak ze cviku (a stejně marně) jsem protestovala proti neobvyklé podobě písmena „jé“, abych nakonec s letní plážovou podobou svého virtuálního kulinářského zápisníku opět spokojeně souhlasila. Tak takovýhle fajn kamarády já mám.

Všem, kterým to hlodá: ty nohy opravdu nejsou moje. To růžové lehátko možná…

6 komentářů: „Pošli heslo na eftýpko!

  1. Jééé, plážová bageta se mi moc líbí.
    Takového kamaráda odborníka ti docela závidím.
    Taky bychom potřebovaly píchnout s webem a udělat nové stránky, ale žádného specialistu neznáme 🙁

  2. Milá Julie, Velmi děkuji za pochvalu 🙂 Jsem rád, že se líbí, snad se bude líbit i čtenářům 🙂 Zdravím všechny čtenáře Chilli Julie, přeji Všem krásný zbytek léta!

  3. Ooooo … pusa hmmm 🙂 Nic méně Surgery Minor = Malá chirurgie … přesněji Malá grafická chirurgie Lukáše Brežáka 🙂 operujeme všechny, kdo potřebují první grafickou pomoc 🙂 i bez pojištění! Avšak bereme poplatek a ne vždy jen 30,- 🙂

Napsat komentář