Zmrzlinový Coffeeright

 V úterý 5. 5. od 19.00 hodin v Sunakashi city baru v Brně naproti zadnímu vchodu Janáčkova divadla bude další kávový večírek.

coff.jpg

Bude se kuchtit frappé a luxusní zmrzlina a tentokrát si nikdo rty o studené kávy nespálí. Jaro je tady! Kávu chladíme, mrazíme a mícháme! Bude soutěž, neobvyklá kreace pana Cuketky, hudba, pokec i tanec…

Kdo přijde? Coffespecialist, pan Cuketka, Petra Veselá, ChilliJulie a další PŘIJĎTE I VY:) 

3 komentáře: „Zmrzlinový Coffeeright

  1. Tak nevím… Četla jsem tady tolik chvály na coffeeright akci že jsem se nemohla dočkat až se tam 5.5. konečně taky podívám a zažiju ten požitek z luxusní kávy…Můj zcela osobní a zaujatý názor zní, že mě to dost zklamalo.Na to, že začátek byl plánovaný na 19.h se ještě o půl osmé běhalo se šňůrami a osvětlením a teprve se to dávalo dohromady.Nemám ráda takový styl organizace a přípravy, ale budiž.Co se mi ale opravdu hodně nelíbilo bylo,jak to nazvat,zázemí nebo prostředí do kterého se vyjímečný zážitek z kávy měl zasadit.Tak zakouřený prostor bez jakéhokoliv odvětrávání či ventilace,když nepočítám otevřené vstupní dveře jsem tedy již dlouho nezažila. Jasně,zatvrzelý polykač kouře hned určitě řekne, že bez cigárka se dobrá káva neobejde a bla bla bla.Ale tohle měla být přeci coffee show,kde se mělo ocenit nejen provedení kávy,ale i aroma,vůně, chuť a to ať se na mě nikdo nezlobí v takovém cigaretovém oparu prostě není možné. To potvrzuje i fakt,že v jiných,byť více komerčních kavárnách,kde jsou zřejmě na svou připravovanou kávu pyšní natolik, že platí zákaz kouření v celých prostorách vůbec nebo alespoň v nejbližší části kolem přístroje.Ale tady v Sunakashi baru snad hulil úplně každý, kromě malého Mikuláše, který tam chudák chca nechca v tomto parádním ozonu musel pobíhat.No, nakonec jsem to vzdala a odešla. Zpoždění a nejméně tři pasivně vykouřené cigarety během čekání mě nakonec nestály za tu slibovanou parádu, která třeba nakonec přišla.Jen si říkám, jestli ti znalci kávy se za znalce opravdu pyšně považují,když jim ani nestálo za to, aby byť třeba jen vyjímečně na konání této coffee akce ten cigaretový opar zakázali.

  2. No, slyšel jsem tyhle názory už víckrát, to je pravda. Ale zas je pravda, že to není tak strašný, navíc už tam bylo méně lidí, co jsem viděl dle fotek, tak to nemuselo být tak strašný, ne?

    Ale souhlasím, kouří se tam dost, ale že by to nějak kazilo ten daný zážitek si nemyslím.

  3. Jako dlohodobá obět kávomaniaka jsem byla zatažena na totu akci také. Jelikož je jeho vliv dlohodobý a systematický, jsem už sama zčásti obětí kávy, takže má účast byla sice méně nadšená (to se projevilo na pětiminutovém zpoždění, zatímco kávomaniak přešlapoval na chodníku před kavárnou už deset minut a remcal), ale taky radostně napnutá. Bylo to lepší než jsme čekali:) Už to, že se skvělá hudba kombinovala s vůní kávy, která prolezla každým centimetrem vzduchu (ja jsem kuřák a především u kávy, čímž se omlouvám Elgeře, ale díky tomu už kouř moc nevnímám) a vzhledem mému díky svému malému vzrůstu jsem si prolezla do první řady kdy se mi zamanulo (ke vzteku kávomaniaka, který remcal, ale šťastně remcal, v třetí řadě). Bylo na co koukat a příště příjdu škemrat k porotě, jestli tu kávu můžu dojet. Přece to nezvládnou vyzunknout všecko a když se ke kávomaniakovi vrátím s kořistí, bude mě milovat extrapresovou láskou. 😀

Napsat komentář